•   511 622 734
  •   soboty i niedziele  08:00 - 20.00Samodzielny spływ kajakowy Wisłą z królewskiego miasta Niepołomice do królewskiego miasta Sandomierz. Wypożycz kajak i popłyń jak za królów pływano, najstarszą autostradą przez całą Polskę wiodącą, którą miód, sól, skóry i inne dobra spławiano.

Dystans 170 km.

Możliwe warianty wypożyczenia:

• Start w poniedziałek - zakładany czas spływu 5 dni (34 km dziennie, ok 6 godzin na wodzie). Rekomendowana dla tych co późno wstają i nastawiają się na typowo rekreacyjne pływanie i kontemplowanie przyrody.  Odbiór kajaków w Sandomierzu w piątek wieczorem
• Start we wtorek - zakładany czas spływu 4 dni (42 km dziennie, ok 8 godzin na wodzie). Wersja dla tych którzy wolą spędzić więcej czasu na wodzie niż na brzegu. Odbiór kajaków w Sandomierzu w piątek wieczorem. REKOMENDOWANY
• Start w środę - zakładany czas spływu 3 dni (57 km dziennie do pokonania, 10-12 h w kajaku). Odbiór kajaków w Sandomierzu w piątek wieczorem.  Dla tych co lubią wyprawowo wiosłem machać.


Dla kogo?

Dla ojców z dziećmi, rodzin, paczki znajomych, dla tych co oryginalny team building chcą zrobić, dla harcerzy, bushcrafterów, ornitologów, wędkarzy, tych do których „mamusia” na tydzień ma przyjechać i tych co na rowerze z Sandomierza chcą wrócić, tych co odpłynąć w toń natury chęć mają. Słowem - dla wszystkich . Jednak ze względu na charakter trasy – dla tych co potrafią i lubią namiot w dziczy rozbić, grzać wrzątek na palniku, zakupy na 4 dni zrobić co by do sklepu przez krzaki na okrągło nie biegać, bez bieżącej wody kilka dni przeżyją, tych co kajak już kiedyś widzieli i wiosło nawet trzymali, tych co przed burzą głowy nie stracą, tych co jeśli urodzaj się trafi rosół z komarów ugotować potrafią   Jeśli nie masz takiego doświadczenia nic straconego, zabierz ze sobą kogoś kto „ogarnia” i będzie potrafił odnaleźć się w opisanej sytuacji.

Co zabrać?

Wszystko czego potrzebujesz, byle zmieściło się do kajaka  
Jeśli nie wiesz od czego zacząć zerknij tutaj i przeczytaj co zabrać na spływ kajakowy.

Ile to kosztuje?

Cena: 350 zł /osoba
W cenie wypożyczenie kajaka (jeden na dwie osoby), wiosło, kamizelka, garść przydatnych informacji oraz odbiór kajaków z Sandomierza.
Proponowana cena aktualna przy wypożyczeniu sprzętu przez min. 10 osób (łączna liczba osób płynących w danym tygodniu, niezależnie od wariantu którym płyną, liczba osób w niezależnych grupach sumuje się).
Przy mniejszej liczbie osób, z uwagi na koszty transportu kajaków z Sandomierza cena za osobę do uzgodnienia.

Jeśli chcesz przywieziemy do Sandomierza Twój rower jeśli chcesz wrócić na nim po spływie Wiślaną Trasą Rowerową. Jeśli nie masz własnego roweru daj znać, mamy zaprzyjaźnioną wypożyczalnię. Jednorazowo możemy zabrać do 12 rowerów.

Dopłata do transportu roweru: 30 zł/rower.

Nie masz własnego namiotu ? Pożyczymy.
Koszt wypożyczenia namiotu 2 os: pierwsza noc 30 zł, każda kolejna 15 zł

Istnieje możliwość startu z królewskiego miasta Krakowa  (dopłata 90 zł/kajak + 150 zł transport wszystkich kajaków do Krakowa), co wydłuży spływ o jeden dzień.Style Selector

Layout Style

Background Image